O mnie

Pracownia Światła

Gdy zamykam oczy w czasie długich zimowych wieczorów, przypominam sobie delikatne czerwcowe popołudniowe światło.

Budyniowe zachody słońca pod przymkniętymi powiekami.

Chciałam, by towarzyszyły mi o każdej porze roku i tak zaczęłam tworzyć świece.

Tworzę je od zawsze, mój dom  jest pełen światła odkąd pamiętam.

Pomysł na stworzenie pracowni światła narodził się w 2016 roku i rozwija się ze mną każdego dnia.

Zgodnie z Naturą

Jestem stąd,  z Warmii. Tu się urodziłam i tu mieszkam. Czysta Natura jest moją przewodniczką w każdym działaniu i codziennym dniu.

Przyroda, zmieniające się pory roku, zapach każdej z nich są dla mnie inspiracją do tworzenia. Nie poprawiam Natury. Staram się z Nią harmonizować.

Tworząc, przestrzegam surowych standardów na każdym etapie powstawania świec, od surowców, po wysyłkę Twojego zamówienia.

W każdym możliwym momencie staram się wykorzystywać materiały eko i zero waste a 98% opakowań pochodzi z materiałów wtórnych , zatem proszę- podaj dalej!

Praca z sercem 

Dawno przekonałam się , że nie sztuka iść za modą. Dlatego linie moich świec są  moim autorskim designem. Każda z linii ma swój początek w lesie, górach, na łące. Czasem mijają miesiące zanim jestem w stanie ubrać w realną formę owoc moich przemyśleń.

Chcę, żebyś czuła ten sam zachwyt, podekscytowanie i błogość , który czuję tworząc dla Ciebie. Każda z nich będzie wyjątkowa, autentyczna, niepowtarzalna jak Ty.

Przestrzeń

Niezależnie od tego, jaką przestrzeń rozświetli Twoja świeca, postaraj się by przyniosła Ci uważność, spokój pełgającego płomienia i chwilowe zatrzymanie zabieganego świata.

Pozwól sobie na nieśpieszne obserwowanie topiącego się wosku, pielęgnację knota, czy  radość palenia jej zgodnie z instrukcją. Takie małe zen dające chwilę wytchnienia. Niezależnie od tego gdzie jesteś, zwolnij na chwilę i pozwól zabrać się do świata zmysłów- zgodnie z naturą.